Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
PARTI PORSLIN, 3 delar, Kina, 1800/1900-tal, lockurna, lockbojan samt skål, dekor i underglasyrblått, höjd 6-12,5 cm.
Bruksslitage, skålen lagad och med nagg.
763052
2020-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här