Björn Trägårdh bokhylla Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BJÖRN TRÄGÅRDH, bokhylla, Firma Svenskt Tenn, Stockholm 1930-tal, betsad björk, tre hyllor, märkt med metallbricka änglamärket SVENSKT TENN STOCKHOLM, höjd ca 75, 140x38 cm,
Ytskador, sltage
763062
2020-04-20