Sigurd Persson väglampetter

Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter
Sigurd Persson väglampetter

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIGURD PERSSON, vägglampetter, 1 par, mässing, för ett ljus, märkt ´Sig.P´, etikettmärkt "Utmärkt Svensk Form", tillverkare Uno Berg AB, höjd ca 32 cm

Bruksslitage och repor

763066

2020-04-20