Ed Finnell fotografi föreställande Mick Jagger
Klubbat för:
900 SEK
2 500 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Mick Jagger, Rolling Stones, "Tour of the Americas", Los Angeles 12 Juli 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 35/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm
Oramat fotografi
763076
2020-04-26