Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SKRIVBORD, 1900-talets första kvartal, jugend, bemålad, sarg med låds, höjd ca 75, 100x61 cm
Skador: Senare bmålad, nyckel saknas

Kuntoraportti

763091

Päivämäärä:

2020-04-20