Skrivbord jugend
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, 1900-talets första kvartal, jugend, bemålad, sarg med låds, höjd ca 75, 100x61 cm
Skador: Senare bmålad, nyckel saknas
Kuntoraportti
763091
Päivämäärä:
2020-04-20