Ed Finnell fotografi föreställande The Faces

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Rod Stewart & Ronnie Wood, The Faces, "Ooh La La Tour", Hollywood, 18 Oktober 1973, signerad Ed Finnell, numrerad 11/50, analogt handtryckt fotografi, ca 40,6x50,8 cm

Oramat fotografi

763098

2020-05-05