Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, 1900-talets mitt, stämplade GAB, Tenn, gravyr i botten daterad 1958, höjd ca 24,5 cm

Den ena ljusstakens överdel lutar något, den andra har något konkava sidor, slitage

763111

2020-04-21