Ljusstakar
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKAR (2) 1 par, 1900-talets mitt, stämplade GAB, Tenn, gravyr i botten daterad 1958, höjd ca 24,5 cm
Den ena ljusstakens överdel lutar något, den andra har något konkava sidor, slitage
763111
2020-04-21