Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): färglitografier, 11 st, signerade o numrerade, varierade kompositioner. Bladstrl ca 30,5 x 23.

763112

2020-04-20