Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IRMTRAUD PAILLARD (född 1948), fågelskulptur, signerad Ugglarp 2001, patinerad brons, höjd ca 11,5 längd 20 cm
Smärre slitage
763122
2020-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här