Diorama
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DIORAMA, 1900-talets första hälft/mitt, med 2 fiskar, tillverkad av William Frederic Homer, London, välvt frontglas, höjd ca 31,5, 52x16 cm
Monter med smärre skador, i övrigt åldersrelaterat slitage
763169
2020-04-26