Diorama

Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama
Diorama

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DIORAMA, 1900-talets första hälft/mitt, med 2 fiskar, tillverkad av William Frederic Homer, London, välvt frontglas, höjd ca 31,5, 52x16 cm

Monter med smärre skador, i övrigt åldersrelaterat slitage

763169

2020-04-26