Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1950/60-tal, Valinte Oy, lackerad plåt, dekordel i mässing, höjd ca 30, diameter ca 33 cm
Zustandsbeschreibung
Ejj funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage
763170
2020-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner