Bordslampa Valinte Oy

Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy
Bordslampa Valinte Oy

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, 1950/60-tal, Valinte Oy, lackerad plåt, dekordel i mässing, höjd ca 30, diameter ca 33 cm

Zustandsbeschreibung

Ejj funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage

763170

2020-04-20