Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, modell 240, 1950/60-tal, teak, delvis fanerat, längd ca 160 cm, bredd ca 57 cm, höjd ca 50 cm
Renoverat/slipad skiva, undersida med repor
763175
2020-04-20