Soffbord 1950/60-tal

Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal
Soffbord 1950/60-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, modell 240, 1950/60-tal, teak, delvis fanerat, längd ca 160 cm, bredd ca 57 cm, höjd ca 50 cm

Renoverat/slipad skiva, undersida med repor

763175

2020-04-20