Johan Waldenström gouache

Johan Waldenström gouache
Johan Waldenström gouache

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN WALDENSTRÖM (1926-1986): Komposition med träd, signerad samt daterad 81, gouache, ca 45x62 cm

763190

2020-04-21