Bokskåp 1800-tal

Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal
Bokskåp 1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

20 000 SEK

BOKSKÅP, empire, 1800-tal, fanérad i mahogny, förgyllda dekorelement, underdel med lådor, höjd 225, 195,5x43,5 cm

Fanérskador, sprickor, lös delar medföljer

763202

2020-04-22