Klubbat för:
16 000 SEK
20 000 SEK
BOKSKÅP, empire, 1800-tal, fanérad i mahogny, förgyllda dekorelement, underdel med lådor, höjd 225, 195,5x43,5 cm
Fanérskador, sprickor, lös delar medföljer
763202
2020-04-22