Svärd engelsk sjöofficer
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVÄRD, för Engelsk sjöofficer, dekorerad klinga med krona och ankare, märkt Henry Wilkinson Pall Mall London, läderbalja med mässing, märkt CHEH, längd ca 59 cm
Skador, slitage, korrosion
763204
2020-04-22