Svärd engelsk sjöofficer

Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer
Svärd engelsk sjöofficer

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SVÄRD, för Engelsk sjöofficer, dekorerad klinga med krona och ankare, märkt Henry Wilkinson Pall Mall London, läderbalja med mässing, märkt CHEH, längd ca 59 cm

Skador, slitage, korrosion

763204

2020-04-22