Skulptur Kina 1900-tal

Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal
Skulptur Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, stengods, Kina, 1900-tal, i form av fohund, sancaiglasyr, höjd ca 30 cm

Huvudet med lagningar

763205

2020-04-23