Skulptur Kina 1900-tal
2020-04-23
763205
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKULPTUR, stengods, Kina, 1900-tal, i form av fohund, sancaiglasyr, höjd ca 30 cm
Huvudet med lagningar