Sérveringsvagn Gerlinol

Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol
Sérveringsvagn Gerlinol

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, Gerlinol, 1950-/1960-tal, formpressad trälaminat, ihopfällbar, etikettmätkt, längd 67, bredd 42, höjd 80 cm

Bruksslitage

763214

2020-04-23