Maria Ekberg skulptur

Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur
Maria Ekberg skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA EKBERG (samtida): skulptur, glaserat lergods, i form av handväska, signerad och daterad Maria Ekberg 1990, höjd 32, 44x37 cm

763218

2020-04-22