Skål CG Hallberg Stockholm

Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm
Skål CG Hallberg Stockholm

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, CG Hallberg, Stockholm 1916, silver, invändigt förgylld, höjd ca 7,5, diameter 16,5 cm, vikt ca 296g

Repor, gravyr förekommer

763239

2020-04-22