Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

MATBORD med 1 iläggsskiva, golvplatta av travertin, skiva av plast med detalj i guld, iläggsskiva under bordsskiva, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75 cm, diam ca 117 cm, skivans bredd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

bruksspår, repor

763272

2020-04-26