Matbord
Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MATBORD med 1 iläggsskiva, golvplatta av travertin, skiva av plast med detalj i guld, iläggsskiva under bordsskiva, 1900-talets andra hälft, höjd ca 75 cm, diam ca 117 cm, skivans bredd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
bruksspår, repor
763272
2020-04-26