Barmöbler 5 delar
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARMÖBLEMANG, 5 dlr, 1900-talets första hälft, stommar i mörkbetsad ek, delvis skruen dekor, bestående av: 1 bardisk, 1 barhylla, 3 barstolar, barstolar med svarvade ben samt skinnbeklädda sitsar, sitthöjd ca 73, bardiskens höjd ca 106, 150x30, barhyllans höjd ca 88, 90x13 cm
Bruksslitage
763293
2020-04-21