Serveringsvagn 19/2000-tal i plexiglas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 19/2000-tal, plexiglas, på hjul, höjd ca 74, 68x40 cm

Slitage, märken

763311

2020-04-22