Petter Thoen

Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen
Petter Thoen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER THOEN, (född 1943): "Superbat", färgserigrafi, signerad och numrerad 59/295, bildmått 32 x 46 cm.

oramat blad

763323

2020-04-20