Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETTER THOEN, (född 1943): "Superbat", färgserigrafi, signerad och numrerad 59/295, bildmått 32 x 46 cm.
oramat blad
763323
2020-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här