Edition Argent Ljusstakar 3 st Alton Falköping
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 3 st, Alton, Falköping, samtliga delar signerade, cylinderformat ihåligt glasskaft, löstagbar ljushatt, höjd ca 190-270 mm
Shop condition. Något mynningsnagg (dolt av silverskoning). Behov av puts. Mellanstake har lossnat från foten.
763325
2020-04-25