Edition Argent Ljusstakar 3 st Alton Falköping

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, Alton, Falköping, samtliga delar signerade, cylinderformat ihåligt glasskaft, löstagbar ljushatt, höjd ca 190-270 mm

Shop condition. Något mynningsnagg (dolt av silverskoning). Behov av puts. Mellanstake har lossnat från foten.

763325

2020-04-25