Carl Dahlgren oljemålning

Carl Dahlgren oljemålning
Carl Dahlgren oljemålning
Carl Dahlgren oljemålning
Carl Dahlgren oljemålning
Carl Dahlgren oljemålning
Carl Dahlgren oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL DAHLGREN (1885-1962): Fartyg i månsken, signerad Carl dahlgren, olja på duk, signerad, ca 26x40 cm

Ställvis krackelerad, smärre färgbortfall

763335

2020-04-26