Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL DAHLGREN (1885-1962): Fartyg i månsken, signerad Carl dahlgren, olja på duk, signerad, ca 26x40 cm
Ställvis krackelerad, smärre färgbortfall
763335
2020-04-26
Gör en kostnadsfri värdering här