Brevpress

 Brevpress
 Brevpress
 Brevpress
 Brevpress
 Brevpress
 Brevpress
 Brevpress
 Brevpress

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BREVPRESS, 1800/1900-tal, Grand Tour souvenir i form av S:t Cecilia, utförd efter Stefano Madernos original i S:t Cecilia kyrkan i Travestere, alabaster, höjd ca 5,5 samt 20,5x10 cm

Nagg, slitage

763340

2020-04-21