Brevpress
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BREVPRESS, 1800/1900-tal, Grand Tour souvenir i form av S:t Cecilia, utförd efter Stefano Madernos original i S:t Cecilia kyrkan i Travestere, alabaster, höjd ca 5,5 samt 20,5x10 cm
Nagg, slitage
763340
2020-04-21