Lisa Larson skulptur unik

Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik
Lisa Larson skulptur unik

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

LISA LARSON, skulptur, unikat, i form av mamma med 5 barn, signerad Lisa Larson samt daterad 1957 i godset, glaserat stengods, höjd ca 23,5 cm

763358

2020-04-22