Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
SKEPPSMODELL, 1900-tal, 4-mastad, bemålat trä, höjd ca 115, längd 167 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
763401
2020-04-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner