Skeppsmodell 1900-tal

Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal
Skeppsmodell 1900-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

SKEPPSMODELL, 1900-tal, 4-mastad, bemålat trä, höjd ca 115, längd 167 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

763401

2020-04-23