Lars Gösta Lundberg

Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg
Lars Gösta Lundberg

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

LARS GÖSTA LUNDBERG (född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1987, blandteknik, bladmått 54x36 cm

763423

2020-04-21