Severin Nilsson oljemålning

Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning
Severin Nilsson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Motiv av sommaräng, signerad Severin Nilsson, olja på duk, ca 68x100 cm

Delvis krackelerad

763427

2020-04-21