Peter Dahl akvarell

Peter Dahl akvarell
Peter Dahl akvarell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Komposition med kyrka, förlaga Fredman Nr. 54, signerad Peter Dahl, märkt 54, akvarell, bladmått ca 28x18 cm

Ej examinerad ur ram

763430

2020-04-22