Ole Wanscher ´´Senator´´
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLE WANSCHER, soffa, "Senator", France & Son, Danmark, 1950/60-tal, teak, lösa textilklädda plymåer, brickmärkt, längd 181 cm, sitthöjd 45 cm.
Bruksslitage, senare klädsel, skruvar samt gummigjordar.
763432
2020-04-26