Litografier Bengt Böckman

Litografier Bengt Böckman
Litografier Bengt Böckman
Litografier Bengt Böckman
Litografier Bengt Böckman

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014)(3): "C2-Suite a, b, c", signerade Bengt Böckman, 92/99, litografier, ca 43x57 cm

763434

2020-04-27