Soffa samt fåtölj DUX

Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX
Soffa samt fåtölj DUX

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA samt FÅTÖLJ, Dux, 1900-talets andra hälft, soffa 3-sits, lösa plymåer, svart skinn, ca 217x82, sitthöjd ca 37 cm

Skador, slitage

763444

2020-04-27