Kjell Sundberg oljemålning

Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning
Kjell Sundberg oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL SUNDBERG (född 1942): "Tidsmaskinen eller Gäster i en sannolik värld", olja på pannå, monogramsignerad KAS, signerad samt betitlad a tergo, ca 40x30 cm

763459

2020-04-26