Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SMINKBORD Teak, 1950/60-tal, tredelad spegel, lampetter med glasskärmar, höjd 73-132 cm, bredd 95 cm
slitage, fläckar/märken på skiva
763462
2020-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här