Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TAKAMPEL, empirestil, troligen Frankrike, 1900-tal, mässing, 10 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 77, diameter 75 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

763470

2020-04-27