Samling resevoarpennor 17 delar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMLING RESEVOARPENNOR, 17 delar, bestående bland annat av Parker Duofild, 51 samt Challenger, The Tower, Linz Sphinx, Scribo, Schuler Budapest samt Perfecto mfl, nib 14K förekommer, olika modell, färg och form

Bruksslitage. Skador/ defekter kan förekomma.

763490

2020-04-26