Orientmatta semiantik Tabriz signerad Nurani

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, Tabriz, semiantik 1950-tal, signerad Nurani, ca 262x182 cm

763491

2020-05-10