Kandidaten fåtöljer 1 par

Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par
Kandidaten fåtöljer 1 par

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, "Kandidaten", fåtöljer, 1 par, OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå klädd blommig textil, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, omklädda, tyg med fläckar samt ställvis blekt, smärre repor och märken

763499

2020-04-22