Wienerbrons

Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

WIENERBRONS, omkring 1900, kallmålad, avbildar man med menageri i form av papegojor, uggla och apa, stämplad Austria samt märkning med ett B, höjd ca 15 cm

Slitage

763503

2020-04-22