Armbandsur Tissot Antimagnetique 1940-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMBANDSUR, Tissot Antimagnetique, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare halvstel länk ej original, serie nr. 1114827, diam ca 31 mm

Bruksslitage. Glas med repor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

763507

2020-04-26