Spelbord alt. serveringsbord Tingströms

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPELBORD, alt. serveringsbord, modell "Janus", 1900-talets mitt, för Tingströms, teak, utfäll samt vridbar skiva, insats under skiva, brännmärkt undertill, höjd ca 55, 78x49+49 cm

Kuntoraportti

Saknar hjul, repor på skiva, ställvis blekt

763511

Päivämäärä:

2020-04-22