Certina herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

11 500 SEK

9 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 5210.124, länk i 18k (ej original), diameter 33 mm, totallängd ca 18,5 cm, totalvikt ca 53g

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, smärre repa på plexiglas, dedikation

763520

2020-04-22