Spindelur och Varvräknare

Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare
Spindelur och Varvräknare

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPINDELUR OCH VARVRÄKNARE, spindelur Martinet Berlin, 1700-tal, silver, spindelgång, diam ca 46 mm

Varvräknare Expert, nickel, ca 1900, etui med extra adapter medföljer

Spindelur fungerar ej. Åldersrelaterat slitage. SAV garanterar ej funktionen.

763522

2020-04-26