Spindelur och Varvräknare
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPINDELUR OCH VARVRÄKNARE, spindelur Martinet Berlin, 1700-tal, silver, spindelgång, diam ca 46 mm
Varvräknare Expert, nickel, ca 1900, etui med extra adapter medföljer
Spindelur fungerar ej. Åldersrelaterat slitage. SAV garanterar ej funktionen.
763522
2020-04-26