Mattias Ljungren 5 pallar Cobra
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTIAS LJUNGREN, pall, 5 st., modell "Cobra "för Källemo, kromad benstäställning, 1 pall med borstad/matt benställning, rund textilklädd sits, stapelbara, höjd ca 45, diameter 32 cm
Ingår i temaauktionen: Fortum - en företagsflytt
Smärre bruksslitage/repor
763530
2020-04-30