Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EVA BAGGE (1871-1964): Interiör med läsande kvinna, signerad Eva Bagge, olja på pannå, ca 41x33 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Internationella kvinnodagen 8 mars
763537
2020-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här