Samling smycken bijoux och armbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SAMLING SMYCKEN, BIJOUX OCH ARMBANDSUR, olika märken, modeller, material, stil och utförande

Bruksslitage. Skador/ defekter förekommer. SAV garanterar ej funktion.

763540

2020-04-26